جزئیات خبر
نسخه قابل چاپ | ارسال به دیگران
_________________________
مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر

مراسم تکریم و معارفه رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر برگزار شد. 

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در مراسمی که روز شنبه (11 آذرماه) و با حضور رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و جمعی از مسئولان شهرستانی و اعضای هیئت امنای واحد پیرانشهر در محل سالن کنفرانس این واحد دانشگاهی برگزار شد، رئیس جدید واحد پیرانشهر معرفی و از خدمات رئیس سابق این دانشگاه تقدیر شد. 

حاج آقا علیرضا صالحی، از اساتید حق التدریس مرکز پیرانشهر در ابتدای این جلسه با ارائه نکات اخلاقی گفت: همه ما باید سعی کنیم تا بعنوان یک الگوی خوب و برتر در جامعه مطرح شویم.

 وی ادامه داد: از اول خلقت بشر تا کنون همیشه آمدن و رفتن ها وجود داشته است و در این میان انچه مهم است که در خاطره های به یاد بماند شیوه های صحیح و خاطرات خوب و لحظات بیادماندنی و اثر بخش است که همه ما باید سعی کنیم تا پس از دوره کوتاه مدیریت به نیکی از ما یاد کنند. 

وی در خاتمه ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر معروف در طول دوران تصدی ریاست دانشگاه آزاد پیرانشهر برای ریاست جدید این مرکز دانشگاهی آرزوی موفقیت کردند. 

  دکتر سید رحیم صانعی فرد، رئیس دبیرخانه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان، در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر حاتم معروف، در سمت ریاست سابق دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیرانشهر، طی سخنانی گفت: مرکز پیرانشهر که سال 1387 تأسیس شد با مشکلات بسیار زیادی مواجه بود ولی خوشبختانه با تلاش های مدیریت سابق موفق شد در سطح استان جزء یکی از مراکز موفق استان رقم بخورد. 

وی ادامه داد: عملکرد بسیار موفق مجموعه علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیرانشهر در چند سال اخیر قابل تقدیر است و همین موضوع باعث شد تا در استان تنها مرکزی باشند که تجمیع نشدند.

  صانعی فرد اضافه کرد: با توجه به رویکرد جدید مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی مبنی بر اینکه دوران مدیریت در واحدها و مراکز دانشگاهی مصلحت نیست که بیش از 5 سال باشد، تصمیم گرفته شد تا نسبت به تغییر مدیریت مرکز پیرانشهر اقدام شود لذا ضمن آروزی موفقیت و تشکر از خدمات دکتر حاتم معروف در مرکز پیرانشهر برای رئیس جدید این مجموعه دانشگاهی آرزوی توفیق و سربلندی را دارم و امیدوارم که همکاری مجموعه دانشگاه همانند سال های اخیر در راستای ارتقای سطح علمی و فرهنگی شهرستان و منطقه تداوم داشته باشد. 

عباسپور، بخشدار مرکزی پیرانشهر و نماینده فرمانداری این شهرستان نیز در ادامه این مراسم گفت: در طول دوران مدیریت دکتر معروف شاهد رشد و ترقی دانشگاه آزاد اسلامی در همه ابعاد بودیم که امیدواریم ایم موفقیتها با تغییر مدیریت جدید نیز بیش از گذشته ادامه داشته باشد.

 دکتر محمد سلطانی، رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیرانشهر نیز در ادامه طی سخنانی ضمن خیر مقدم و تبریک هفته وحدت به مهمانان حاضر گفت: هیچ مجموعه ی نمی تواند در مسیر حرکت خود موفق شود و به سرانجام مقصد برسد مگر اینکه با همکاری و همفکری یک مجموعه افراد سالم و متعهد که امیدوارم در سمت جدید بتوانیم با همکاری و همفکری همکارانم در واحد پیرانشهر به این مهم دست یابیم. 

وی در ادامه سخنان خود، ضمن تقدیر از خدمات و زحمات چند ساله دکتر معروف در سمت ریاست مرکز پیرانشهر، تلاش برای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی دانشگاه را از اولویت های مهم و کاری خود در آینده عنوان کرد و اظهار داشت: برای رسیدن به برنامه ها و چشم انداز موفقیت دانشگاه در سال های آتی بویژه در زمینه ارتقای آموزشی و فرهنگی نیازمند همکاری و همراهی مجموعه دانشگاه و سایر نهادهای مربوطه هستم و باید کاری کنیم که در آینده با همکاری همدیگر شاهد دانشگاهی در پیرانشهر باشیم که موجب افتخار همگان باشد. 

 دکتر حاتم معروف، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیرانشهر نیز ضمن ارائه گزارشی از عملکرد خود در دوران تصدی مدیریت مرکز پیرانشهر گفت: هر اقدامی که در طول این مدت در این محیط دانشگاهی انجام شده است نتیجه و حاصل حمایت های همکاران و اعضای هیأت امناء و نهادهای مربوطه در سطح شهرستان و استان بوده است لذا جا دارد که از انها تشکر و قدردانی شود. 

وی در ادامه به مقایسه عملکرد دانشگاه در حوزه های مختلف آموزشی، پژوهشی، اداری پرداخت و عنوان کرد: در طول این 4 سال موفق شدیم بر اساس اماره عای موجود رشد چشمگیری در همه حوزه ها داشته باشیم که وضعیت فعلی و موجود دانشگاه خود گویای این مطلب است لذا انتظار داریم که با همت مدیریت جدید مسیرهای توسعه همه جانبه این مرکز دانشگاهی در همه ابعاد همچنان مثل سابق ادامه داشته باشد.

 وی در خاتمه برای مدیریت جدید در واحد پیرانشهر آرزوی موفقیت نمود. 

در خاتمه با اعطای حکم رسمی و با امضای رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه آقای "دکتر محمد سلطانی" بعنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز پیرانشهر معرفی و از خدمات دکتر "حاتم معروف" تقدیر بعمل آمد.

  "دکتر حاتم معروف" از مورخ 12 شهریرورماه 1392 به مدت 4 سال و 3 ماه در سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد پیرانشهر مشغول خدمت بود و در مورخ 11 آذرماه 96 جای خود را به "دکتر محمد سلطانی" داد که عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهاباد را در کارنامه خود دارد. 

شماره خبر: 229
تاریخ درج خبر : 19 آذر 1396
تعداد مشاهدات : 2159